| Mirunapampam a întrebat:

S-a facut repartizarea pe clase in licee? Funda:*:*

Răspuns Câştigător
| Wolfyye a răspuns:

Si eu sunt curios sa aflu, dar din pacate fiecare liceu isi face repartizarea pe clase cand are el chef happy. Pori merge la respectivul liceu, poate au pus pe usa un afis cu clasele, sau poti vedea pe site-ul liceului (depinde de liceu). Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?big grin

1 răspuns:
| kasty a răspuns:

Da, la momentul actual s-a facut.
in momentul in care ai facut cererea de inscriere in respectivul liceu trebuia sa pui si optiunile de repartitie la clasa(daca liceul avea aceste optiuni), daca nu se repartizeaza in functie de medie pe clase.