| LMAO a întrebat:

Sal all, c maifact, am primit am o pisica de la 1qul meu k cadou, c manank la sapte luni?"
Intrebarea jignitoare sau care aduce atingere dreptului la propria imagine al unui utilizator sau al unei terte persoane (chiar si indirect) ori enunturile abuzive, obscene, sau care instiga la violenta si ura rasiala
"Sa imi **** in toti [membrii unei nationalitati, minoritati], v-as gaza pe toti, haideti sa-i dam afara din tara, cine e de acord cu mine? Dau funda"
Intrebarea fara raspuns (sau care necesita interventia Mamei Omida)
"Credeti ca o sa ma marit cu Gherghinel? El e cu patru ani mai mare decat mine si are un caine pechinez surd"
Promovarea mascata (sau mai putin mascata, in functie de subtilitatea autorului)

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Mamăăă. surprise
Cum de au aprobat-o moderatorii?
Dar e haioswinking

| anomisanairda a răspuns:

Da, fiecare padure are uscaturile ei. Dar intrebarea mea este, care este intrebarea ta?

| anonim003 a răspuns:

N0y n sthim a2a c34@,intr8@ l@ f@rm@K13. Omg laughing Ce limba vorbesti?