| deea_8399 a întrebat:

Sallaughing)imi puteti raspunde la o intrebare? imi place de un baiat dar el nici macar nu stie ca exist. Am incercat sa vb cu el dar nu pot cum sa fac?

7 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Loveste-te si tu de el accidental pe hol, sau asculta si sfatul lui @push2gl

| push2gl a răspuns:

Apropriete de cercul lui de prieteni

| Someonelikeyou a răspuns:

Mai bine uita-l. stiu din proprie experienta.si am preferat sa il uit.si acum imi e mai binehappy. mai bine faci si tu asa.oh go on.

funda?batting eyelashes

| Muppet a răspuns:

Cauta altu happy

| Kidaa_9827 a răspuns:

Eu stau cu grupul lui de prieteni adica avem acelasi grup de pr laughing
mi-a placut acum ceva timp de unu si am incercat sa-l uit petntru ca un mai puteam avea incredere in el si mi-a fost bine happy

| kosminica a răspuns:

Mai bine uita-l asa cum spune IneedYou, da si eu sunt in aceiasi situatie dar nu il pot uita il vad mereu.

| ionutzfortuning a răspuns:

Bagate in fata lui ''accidental'' merge intotdeauna sau incearca sa comunici cu un prieten de al lui sau nu stiu gsesti u