| mariohardy a întrebat:

Am niste probleme cu windowsul (am facut un video cu problema http://www.youtube.com/watch?v=vEyVwqm6Tqc) si cu World of Warcraft Warth of the Lich King si nu stiu cum sa o rezolv daca necesita o reinstalare a windowsului este ok nu e nicio problema doar am nevoie sa mi se confirme acest lucru cum ca trebuie sa reinstalez windowsul

1 răspuns:
| Lucifer_5933 a răspuns:

Sony music shitterment.am incercat cu un proxy si a mers.deci esti din alta tara.www.malwarebytes.org fa o scanare si vezi ca fisierele alea sunt shortcut-uri care ruleaza iteme scoase din functiune precum uninstall, enumera aici in scris problemele