| Skyline9 a întrebat:

Sal TPU
Vreau sa plec pe vas de croaziera ca bucatar si vreau sa aflu cat mai multe detalii, cat muncesti ce salariu ai etc.
Am gasit pe net tot felul de discuti despre celaner fotograf vanzator
despre bcatar nu am gasit nimic, am gasit decat despre "Norwegian Cruise Line ca este o firma jegoasa si esti tratat ca un sclav.

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Bro bucatarule, pe vase de croazieră fluviala sau maritime muncesti de te spargi, asta e ideea, dar si iei bani frumosi 2000 euro sau 2500 de dolari. Pleci intre 4-6 luni(chiar 8) dar când vii acasă vii cu bani multi. Daca pleci ai grija sa iti vezi de treaba ta ca te omoară si te arunca peste bord colegii si iti fura banii. Baftă
Barcagii.ro un site