| Fotbalistul a întrebat:

Salut am 15 ani! Imi place foarte mult fotbalul si vreau sa ma fac fotbalist dar tatal meu spune ca sunt prea mare ca sa mai incep acum. Am fost la antrenamente la 8 ani dar m-am lasat. Stiti vreun antrenor bun cevabig grin? prin tulcea? Mai am vreo sansa sa imi implinesc visul?sad in totdeauna am visat sa ajung si eu intr-o zi fotbalist. Joc fotbal in fiecare zi si eu zic ca ma descurc binisor. Astept raspunsuri si fara glume proaste. Dau funda celui mai bun raspunS.

Răspuns Câştigător
| Sua a răspuns:

Culio(CFR) la 15 ani muncea pe santier, iar acum joaca in Champions league;

Juan Toja (Steaua ) a inceput fotbalul la 17 ani pentru ca a vrut sa-si termine studiile;

Cel de la Valencia dupa cum spune si Just Kiddin' a inceput la 20 de ani fotbalul
Tu de ce n-ai putea? Eu cred ca nu e prea tarziu asa ca te sfatuiesc sa iti incerci norocul si poate intr-o zi o sa califici Romania la vreun mondial prin golurile tale...

Eu nu pot decat sa-ti urez succes si... sa auzim numai de bine!

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca ai sanse.cauta un club din Tulcea si du-te si da probe! succes!

Răspuns utilizator avertizat
| ADY_5784 a răspuns:

Si eu am 15 ani, si eu joc fotbal, dar eu joc de 2 ani. Eu iti propun sa cauti o echipa cam de jumatatea clasamentului si sa joci 6 luni, 1 an si sa vezi daca ai vreo sansa, daca nu incearca si tu alt sport sau concentreazate pe scoala ca sa ajungi ceva la birou. succes :!

| roxana19 a răspuns:

Nu ma am cu fotballul dar iti zic un singur lucru! Niciodata nu e prea tarziu! Daca asta iti doresti atunci lupta cu toate fortele tale si indeplineste-ti visul.Nu te lasa influentat de cei din jurul tau! Gandeste-te la ce iti doresti tu cu adevarat! Succes in viata!