| George1499 a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt din Botosani si vreau sa ma angajez vara asta dar nu stiu ce si unde. Ma pricel la calculatoare, am diploma ECDL. Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Toata lumea se pricepe la calculatoare sau la soferie.
Dar un strungar, frezor, rectificator sau tamplar bun nu se gaseste nici daca oferi 3000 ron salariu.

| SpeeD2001 a răspuns:

Cel mai bine asteapta pana la 18 ia bacu' si fa te game tester daca ai pc bun.happy si scoti 200 300 de euro pe luna. doar jucandu-te pe calculator.