| chuckie a întrebat:

Am nevoie de idei!

Mai nou voi avea o emisiune la un post local... Dar nu stiu cu ce sa fie emisiunea. Din mai pana la sf. lui iunie voi avea o emisiune intermediara... m-am gandit la ceva de genul "povesti din viata". Voi invita artisti care sa vorbeasca despre viata lor, intrebari+intr-o care tine 5min maxim (emisiunea dureaza 1h)! Bun, ce as mai putea sa bag in emisiunea asta (prima parte de intrebari, a doua?)nu stiu, chiar nu stiucrying! Ajutati-ma!

Iar de la vara voi avea o noua emisiune "ceva de talent" sau ceva de genul "pe timpul veri"...as vrea un realty-show sau ceva in stilul asta.

Astept propunerile voastre...de ce nu astept pareri pentru. alte emisiuni, voi sunteti singurii care ma puteti ajutahappy.

REPET ~emisiunea va fi la un post local~

1 răspuns:
| Minks a răspuns:

Ce dracu' televiziune e aia? Ceva in vreun subsol de bloc filmata cu telefonul mobil?