| Sin3Freakz a întrebat:

Am o fobie de paianjani. foarte mare happy.
Acum, cand scriu intrebarea, am deschisa o alta pagina de internet cu un om incercand sa prinda un paianjan. Iar la inceputul videoului scrie ca in caz de avem aceasta fobie sa nu urmarim.
Intrebarea mea este : Cum ma afecteaza? happy
Multumesc mult happy

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Iti poate da o stare de nervozitate, agitatie si simti ca ai paianjeni pe tine.
Imagineaza-ti senzatia unui claustrofob inchis intr-un lift. E o senzatie de disperare.
Insa, nu cred ca te va afecta in asa hal daca te uiti la un video.

2 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Iti imaginezi paianjeni. Adica peste tot. Peste tot. Gata ca ma ia cu fiori happy. Dar depinde si de film si de fobia ta.

| radutherap a răspuns:

Uita-te si o sa aflii