| Xenoverse a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cum se face un cv online fiindca vreau sa ma angajez part time la dedeman si acum in orasul meu se deschide dedemanul si vreau daca pot lucra part time sau nu?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intri aici: https://europass.cedefop.europa.eu/editors/ro/cv/compose
Il completezi si apesi pe butonul "Descarcati". Este scris cu albastru. Ulterior il trimiti prin e-mail.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Te inscrii pe un site de joburi de exemplu www.bestjobs.ro si-ti completezi acolo CV-ul si apoi poti aplica direct de acolo. E cea mai simpla si comoda varianta.