| AnonimDedicat a întrebat:

Salut, am vazut tot felul de anunturi pentru joburi de curieri in Germania si alte tari, dar in special Germania, am vazut in anunturi ca iti dau si cazare plus salariu de 2000 de euro net si contract pe perioada nedeterminata, cum sta treaba ca nu prea intelege daca ma puteti ajuta va rog, cica ei iti fac contract direct cu Amazonul, eu trebuie doar sa platesc biletul de avion pana acolo si de restul se ocupa ei? Ca mi-e cam frica sa merg asa ca nu prea ma pricep cum sta treaba

1 răspuns:
| StimabiluI a răspuns:

Caută pe Facebook grupuri de români în diaspora sau mai specifice pentru Germania, cineva ar putea ști mai multe detalii.
În orice caz, Amazon nu are o reputație prea bună când e vorba de angajați.