| Mihai99182 a întrebat:

Salut, anul asta termin liceul si ma gandesc sa ma duc la facultate in Brasov la inginerie in autovehicule rutiere, problema e ca eu nu prea le am cu mecanica, dar ma pasioneaza si mi-ar placea sa invat. Ma gandesc ca se duc acolo cei care deja stiu sau au facut liceul de mecanica. Am vreo sansa sa ma integrez rapid si sa iau examenele?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Totul depinde de tine, tu stii daca poti sau nu, noi nu te cunoastem si nu ne putem da cu parerea, cel mai bun sfat il poti primii de la parintii tai ei te cunosc cel mai bine, sau de la prietenii tai care te cunosc, aici pe TPU nu te cunoaste nimeni.