| Andrw_9095 a întrebat:

Salut.
As dori sa devin detectiv criminalistic ( Ca sa fiu mai concreta cum este sunt echipa din CSI:New York) As vrea sa stiu ce ar trebui sa studiez si cam ce facultate sa urmez.
Ca o paranteza, pentru inceput m-am gandit sa-mi comand aceasta carte : http://www.admiterebarou.ro/......esan.html.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Academia de politie.

| amaliax a răspuns:

Academia de politie altoita cu Facultatea de Medicinawinking

| Mimi_7730 a răspuns:

De fapt,Universitatea Babes Bolyai va contrazice:
"In cadrul facultatii functioneaza trei catedre, si anume: Catedra de Drept Public, Catedra de Drept Privat, şi Catedra de ştiinţe penale şi criminalistică". Vedeti ultima partehappy?
Deci Andr2, parerea mea este ca nu trebuie sa dai crezare tuturor, ci sa cauti informatii precise, de la cei autorizati.