| bodo1234 a întrebat:

Salut,as dori sa imi dati un sfat in legatura cu alegerea facultatii:
-Ce faculate ati alege intre cibernetica(Bucuresti) si mate-info(Brasov)
-Care e gradul de dificultate la fiecare si care e mai cautata
Astept un raspuns, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Consider că alegerea nu e a unor anonimi de pe TPU. Alegerea e a ta. Întreabă o persoană specializată in domeniu si vezi ce.ti recomanda. Compară-ti posibilitatile si vezi unde iesi în avantaj. Funda?