| Rule a întrebat:

Salut.As vrea sa concretizez daca se permite la chirurgi sau la medici in general sa aiba tatuaje anume pe antebrat

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu au ei nici o problema cu asta. Chestia este ca o sa arati rau printre ei. Am stat luni de zile prin spitale si n-am vazut medici cu tatuaje pe ei. Sunt, in general, persoane serioase, cu educatie.

| BogdăneI a răspuns:

Medicii nu sunt cadre militare. Poti sa iti faci linistit tatuaj, depinde de ce tatuaj vrei sa iti faci. Si eu doresc sa devin cadru medical si as vrea sa imi fac o inimia micuta anatomica pe anterbat.
@Salontanul, sa ai un tatuaj nu inseamna ca esti needucat si neserios. Evident depinde ce tatuaj iti faci.