| MarianAnt a întrebat:

Salut, as vrea sa fac o facultate pe profil de marketing eu fiind acum la un liceu de profil economic și as vrea sa știu cat de repede poți ieși cu o meserie și ce joburi poti avea parcurgând aceasta facultate

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O facultate de acest profil este binevenita, indiferent de liceul terminat, cu atat mai mult cand acesta este de profil economic. Cat despre locul de munca, numai de rezultatele tale depinde, alaturi de norocul pe care il ai sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MarianAnt, in primul rand te felicit pentru interesul care-l acorzi, viitorului tau.
La toate intrebarile tale, iti dau un singur raspuns: SMARFILAND.
Smalfiland este noua Rețea Socială a Formării care recunoaște propriilor membri 3 mari beneficii:

Smalfiland este rețeaua socială care te Formează, pentru ca toți membrii noștri să poată frecventa cursuri online gratuite, pentru a deveni Programatori, Web Master, Consultanți Marketing, Creativi Digitali și mult mai mult de atât...

Smalfiland este Rețeaua Socială care te Plătește pentru că în fiecare lună o parte din venituri este împărțită tuturor afiliaților în baza Calificării Sociale a fiecăruia;

Smalfiland este Rețeaua Socială careia-i vei fi Proprietar pentru că 45% din acțiunile Societății vor intra in proprietatea tuturor Afiliaților proporțional cu Calificarea Socială la care reușesc să ajungă.

În esență construim o Rețea Socială toată a noastră pentru a beneficia de venituri provenite din Publicitatea Online și din valoarea de piață pe care o va avea acest Social în viitor.

În prezent suntem puternic angajați a ne extinde în toată lumea... nu pierde ocazia de a te înscrie pe Smalfiland și a activa Robowos pentru a face să crească cât mai repede Calificarea ta Socială.

TOTUL ESTE GRATIS!

Daca chiar iti doresti o cariera in marketing, gasesti invitatia dand clik pe link : http://goo.gl/QyDGlg

| AnaMtpu a răspuns (pentru anonim_4396):

Din motive tehnice, link-ul postat anterior nu mai poate fi accesat. Cu scuzele de rigoare postez un link functional : http://www.smalfiplanet.com/......p/bid.aspx