| Nedelcu_Alexandru_2002 a întrebat:

As vrea sa ma "angajez" la un job part-time. Am auzit ca cel mai lejer ar fi impartitul de pliante. Asa ca in vara ma duc la un mall si as vrea sa gasesc o firma care ofera destui bani pe ora. Imi puteti recomanda cateva firme/magazine unde se plateste bine impartitul de pliante? Mentionez ca as vrea un magazin din majoritatea mall-urilor din Bucuresti.

1 răspuns:
| diamondsonmytongue a răspuns:

Buna, ti-as recomanda sa te uiti pentru asta pe ejobs sau alte site-uri cu anunturi pentru un loc de munca.
cred ca ai gasi si aici: https://ro.jooble.org/locuri-de-munca-impartit-pliante/Bucureşti? utm_source=google&utm_medium=cpc1&gclid=Cj0KEQjw7dfKBRCdkKrvmfKtyeoBEiQAch0egXxxH30zCS1riZ_4fPZ8OSv2suZVbu4F0WLajLzWUCcaAnnX8P8HAQ succes!