| andreizwx a întrebat:

Salut. Azi am fost sa las un cv la un magazin de haine mai exact c&a si as vrea sa stiu in cate schimburi se lucreaza. Programul este de la 10 dimineata pana la 10 seara, nu am mai lucrat in domeniul asta pana acum, stie cineva sau daca a lucrat in domeniul acesta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

DACA vei fi chemat(a) pentru semnarea contractului, vei putea negocia programul.
Important este ca, programul de lucru trebuie astfel stabilit incat sa fie 40 ore lucrate pe saptamana.
Intr-un magazin unde programul cu publicul este intre 10-22, acesta inseamna ca vei lucra unele zile 10-22, iar zilele libere intercalate vor compensa programul. La fel, programul de lucru vaputea fi si de 7 ore zilnic, inclusiv sambata (si eventualsi cate o duminica in luna). Important este sa fie media de 40 ore saptamanal.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti suna si intreba : https://www.c-and-a.com/eu/ro/shop/service/feedback
numarul de contact din Ro este : (+4)0-31-2295645

| RobertMoon a răspuns:

O să îți spună la interviu care e programul. Momentan ai lăsat CV-ul, iar apoi te va contacta cineva.