| FrumusicaSufletista a întrebat:

Salut,ce credeți despre meseria de actor? merită să o urmezi?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Mi se pare cea mai nice meserie.
Mai ales comediant. Sa le aduci zambetu pe buze oamenilor e ceva frumos happy
Si se plateste extrem de bine.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Este o meserie destul de grea, dar interesanta. Nu oricine o poate practica. Un dezavantaj este ca este platita destul de prost in tara noastra.

| Dugalle a răspuns:

E frumoasa, e misto, si eu imi doream asta dar mori de foame ca actor in Romania iar in afara... pai... daca nu in Romania atunci de unde iti capeti experienta si unde iti slefuiesti talentul?