| DanielPD1111 a întrebat:

Salut! Daca aplic pentru un loc de munca remote/de acasa, la o firma care are sediul in alt oras, care sunt sansele sa fiu ales pentru post? Sunt prioritizati cei din orasul respectiv? Ma refer la posturi de operator introducere/prelucrare date, nimic special.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu, ai la fel de multe șanse, depinde de CV.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Daca e remote, orasul nu ar trebui sa conteze deoarece poti sa iti faci treaba online deci toti candidatii pentru postul dorit o sa fie luati egal in considerare asa ca depinde de tine, calificarile si experienta pe care o ai. CV-ul.