| Glsukab a întrebat:

Daca puteti sa imi raspundeti la cateva intrebari ar fi extraordinar:
Vreau sa dau la marina militara, dar nu stiu cand se depun dosarele iar pe site nu scrie, ma puteti ajuta?, proba sportiva in ce consta? si o ultima intrebare: am auzit ca se castiga foarte putin la marina militara e adevarat?

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Daca vrei sa dai la Inginerie Marina, vezi aici :
https://www.anmb.ro/......litara.pdf
Acum inteleg... vrei la Navigatie si Management! Cel mai bine e sa suni la numerele afisate pe site, slabe sanse sa gasesti pe aici o persoana care lucreaza sau studiaza acolo.
Deci suna la 0241 - 626200 / interior 0191, secretariatul.