| FlorinSalamNr1 a întrebat:

De ceva vreme cand ma uit la televizor dispare deodata imagine si ramane negreu, dar antena nu e oprita si ca sa apara la loc trebuie sa opresc si sa pornesc din nou antena.Am antena focussat si decodorul e de acum 4-5 ani. Funda pentru cea mai buna solutie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Poate fi decosorul defect.Inteleg sa se opreasca asa, mai rar dar daca se opreste des, e ceva la decodor.Ai pe contract numarul acelora de la antena, suni sa vina sa vada si ei.