| Ammizzu a întrebat:

Eu am terminat facultatea de calculatoare. Ceea ce imi place este programarea pe calculator. Problema mea este ca in orasul, Pitesti, meu prefera oameni cu multa experienta, iar eu sunt incepator. Imi dati si mie niste sfaturi, ajutor. Ce trebuie sa fac? Stiti si voi niste locuri de munca?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai bine pentru cariera ta ar fi sa te muti in Bucuresti... ma indoiesc ca se face prea multa programare in Pitesti

| d33a15 a răspuns:

Trimite CV uri la mai multe companii..inclusiv in strainatate..pana la urma o sa te cheme la interviu.si poate ai noroc..cunosc un cazwinking

| viviana13 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui pentru inceput sa pui niste afise prin oras ca sa te cunoasca lumea

| suntserios a răspuns (pentru viviana13):

Afise happy zici ca e instalator