| TheAnonimUser a întrebat:

Salut eu anul acesta termin liceul si m-am gandit sa ma inrolez in armata stie cineva ce am de facut? !

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pasii sunt descrisi in link:http://dmru.mapn.ro/index.php?pag=recrutare

| Caddy1609 a răspuns:

Nu te-ai gandit ca ai putea merge mai departe in acest domeniu? cum ar fi la politie, jandarmerie etc. pentru asta trebuie sa te pregatesti fizic pentru probe si dupa caz teoretic.la jandarmi si politie(subofiter) Romana si engleza.Bafta!