| Y0nut7 a întrebat:

Salut is la profilul mecanica in clasa 9, as vrea sa ma transfer in sem al 2 la alt liceu, se poate?, am auzit ca nu se poate din cauza modulele cica se incheiela sfarsitul anului, e adevarat? nu se poate transfera in sem 2?, dau funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Te poți transfera

| Alex_Mirea_1986 a răspuns:

O discutie motivanta intre parintii tai si directorul liceului unde vrei sa te muti. Asa au facut multe loaze de la mine din clasa. Am invatat ca prostii pentru capacitate si altii au venit in sem 2 din clasa a 9-a foarte elegant. Succes