| suiramikkk a întrebat:

Salut, sunt cam nedumerit, si as avea o intrebare, sau mai multe.

deci sunt la facultatea de hidrotehnica, pe ingineria mediului in Iasi, bun, primul semestru am fost la majoritatea, dar am luat doar 3 examene s am 4 restante. in al 2-lea semestru nu am fost mai deloc, am fost doar jumtate de februarie si luna martie, aprilie/mai deloc, intrebarea mea e urmatoarea, eu in total as avea cam 8-9 restante pe toamna ( stiu ca 2-3 dintre ele nu am sanse sa ma bage in examen nici atunci ) dar la unele am fost, sa vad au un exemplu aici am climatologie unde am fost 2 ore din 7, daca platesc laboratoarele lipsa e obligat sau nu sa ma bage in examen in toamna? Nimeni nu mi ofera un raspuns concret... si nici prin regulamentul sau termenii de la fac sau cum se numesc nu am gasit nimic

1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

Cred ca este cel mai bine sa intrebi direct profesorii in cauza. S-ar putea sa fie la latitudinea lor daca te baga in examen sau nu. Oricum succes!