| DDUCKX a întrebat:

Sunt clasa a 12a profil stiinte sociale si ma gandeam sa aleg facultatea ASE din Bucuresti, mai exact, programul de licenta - administratie publica
Niste pareri legate despre facultate?
Dau funda
Multumesc!

1 răspuns:
| Ofiintă a răspuns:

Bună! Sunt la aceeasi specializare doar că la universitatea babes-bolyai din cluj. Eu îti recomand să alegi ceva mai util, gen finante-banci, avand in vedere ca esti la stiinte sociale o sa iti fie putin mai greu pana intrii in ritm cu matematica. Personal nu imi place deloc facultatea, as da orice sa nu fiu studentă aici, invatam doar inutilitati, ne incarca cu multe teme, proiecte, prezentari tot la fel de inutile. Eu nu mai rezist. Mai departe alegi tu!