Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Sunt in cautarea unui post de consilier receptie service auto si doresc sa ma informez cam ce salariu as putea cere pentru aceasta pozitie tinand cont ca nu am experienta anterioara pe o pozitie similara?

De asemenea daca stie cineva si ma poate ajuta sunt curios unde poate ajunge salariul unui consilier cu experienta sa zicem de peste 5 ani sau a unui sef de service.

Funda!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pai daca nu ai niciun fel de experienta si posturi nu pra am vazut de asa ceva, as zice sa accepti orice salariu ti se ofera daca asta vrei sa faci musai happy Un proaspat absolvent de facultate, fara prea mare experienta care se angajeaza intr-o firma buna, mare, ia intre 1.200 si 1.500 lei salariu. Salariile difera intre Bucuresti si restul tarii, difera de l aun service la altul, fiind domeniul privat, poti primi o suma de bani plus bonuri de masa, e greu de spus cat sa ceri fara sa avem niciun fel de date.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La inceput poti cere 1000 de euro, pentru a putea ajunge in 5 ani la 4000 de euro.

| twingoo a răspuns (pentru neutrino):

Unde ai auzit asa ceva? Daca ar fi asa usor, toata lumea ar dori sa lucreze la un service!