| AlexandruHS a întrebat:

Sunt pasionat de teatru! Imi doresc nespus sa devin un actor bun. Credeti ca muncind mult si cu pasiune voi reusi?

Răspuns Câştigător
| Deliiiiiia a răspuns:

Hei! ...cu siguranta vei deveni cel mai bun! Nimeni nu se naste invatat. Chiar si cel mai bun actor a ajuns unde si-a propus tot prin multa munca, deci bafta!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, daca mai ai si putin talent...
Bafta!

| Andreea1428 a răspuns:

Da de ce nu.
Din moment ce este ceea ce iti place si faci asta fara ca nimeni sa te oblige de ce nu?

| Deliiiiiia a răspuns:

Hey daca iti place si ai o atractie oarecum e foarte bine! Gandeste-te la cei mai buni actori, ei au ajuns ceea ce sunt astazi, un model de urmat, datorita muncii lor deoarece nimeni nu s-a nascut invatat, deci Bafta!

| Pisssicutza a răspuns:

Da!

| Frunza_Mihaita_1994 a răspuns:

Desigur,cand faci ceva ce ii place faci si treaba buna