| Dany1489 a întrebat:

a lucrat cineva la firma de curierat DPD din germania as vrea sa știu si eu daca se merita ca as vrea sa merg

1 răspuns:
| Seby271995 a răspuns:

Nu merita! Ai foarte mult de lucru, zonele sunt foarte mari, masini de toata poezia, bani putini pentru cata munca faci, ciubuc ciuciu ca se plateste absolut totul cu cardul! Si daca mai prinzi un subcontractor roman pleci la 5 dimineata ajungi la 11-12 noaptea. Iti sugerez sa faci orice altceva dar nu in curierat la DPD in Germania.