| graffman a întrebat:

:* Am nevoie de niste raspunsuri.Eu as vrea acum la terminare liceului sa fac Academia fortelor aeriene si dupa sa trec la avioane de transport civil dar din cate am inteles se poate face numai acea academie de transport civil fara a mai trece prin armata rolling eyes va rog sa-mi spuneti daca s-ar putea din propria experienta sau daca stiti cu exactitate... fara glume gen ai avioane in cap.Va multumesc anticipat. Funda +vot tongue

Răspuns Câştigător
| Manfred a răspuns:

Nu te sa faci armata. trebuie sa faci scoala superioara de aviatie civila. la ce profil esti la liceu? pls raspunde

1 răspuns:
| graffman explică:

La profil de mate-info tongue