| anonim1808 a întrebat:

am o problema azi am venit de la mare si am vrut sa intru pe facebook si imi zice ca ii blocat. de 4 zile nu am mai intrat pe el. daca e blocat cum as putea sa il deblochez? crying dau funda:* plzzz

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pai si ce ne intereseaza ca ai venit de la mare?

| NoName2110 a răspuns:

Buna ai intrat tot de la acelasi PC? daca nu incearca de la acela care ai mai intrat.Dar daca tot de la acela atunci asteapta citeva zile.Te asigur o sa mearga la mine tot asa so intimplat de vreo citeva ori,,, succes :*