| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am terminat clasa a 8 a si as vrea sa plec in Italia la liceu! Voi ce ziceti? unde este mai bine aici sau acolo?! si care stie daca este mai usor ca in Romania, materia, liceu etc... multumesc mult. Astept raspuns. Dau funda

2 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Eu iti zic sa ramai in Romania, fie greu fie usor..Aici ai totii prietenii si in plus ai invatat la scoala limba romana nu italiana..Succes! fundita?

| Ririi a răspuns:

Am o colega care in clasa a 10-a s-a transferat din Italia inapoi in Romania si ea zice ca e mai usor acolo la liceu happy Eu in locul tau m-as gandi daca merita sa imi las prietenii de aici si sa ma mut acolo unde probabil nu as cunoaste pe nimeni.