| elgoog a întrebat:

am un prieten care face live-uri cu liga 1 pe yt si e destul de popular la 20k abonati big grin, el vrea sa isi mai ia un laptop de 15mil care sa ii permita sa faca live de pe el (gen sa faca live si de pe pc si de pe laptop) dar nu gaseste ceva decent, ati putea sa-mi recomandati voi?
ps. nu e cea mai buna categorie scuze.

1 răspuns:
| Trifan_Razvan-Teodor_1995 a răspuns:

La 15 milioane crede-ma ca nu gaseste un Laptop bun pentru Streaming, ii recomand un Laptop cu i7 3.2Ghz si placa video nVidia GTX 980M de 4 GB/2 GB cu HDD de 1TB, ajunge pe la 2.700 lei. Categoria e bunicica.