| Vlad9371 a întrebat:

Am vazut ca pe net se cauta webdesigneri buni care sa stie si limbaje de programare si multe alte chestii(parerea mea aia nu-s web designeri is programatori dar ei se numesc webdesigneri). Si eu as vrea sa ma "angajez" undeva la vreo firma ceva ca is bun la grafica web si as vrea sa fac ceva cu grafica asta ca nu am invatat-o degeaba. Problema e alta ca eu is in Italia si as vrea sa ma angajez la vreo firma dar sa stau acasa si sa le fac pe pc la mine si sa imi puna banii pe card nu stiti unde sau cum m-as putea angaja? Pentru cel mai bun si mai folositor raspuns dau funda.

2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Cauta pe internet firme care angajeaza web designeri si trimitele ceva-ul. Ce e asa greu?

| Vlad9371 explică:

Poi bine o sa caut chiar acu dar am mai vazut anunturi de astea pe net si toate firmele vroiau sa angajeze doar oameni experimentat minim 2 ani si sa stii nu numai grafica web(eu doar grafica web stiu) vroiau sa stie tot si programare si grafica.