| damanda1 a întrebat:

am vazut mai multe oferte de munca pe olx in Germania in agricultura de genul 1600 euro pe luna cu cazare si o masa calda pe zi inclusa (8 ore pe zi) cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

E un pic cam mult 1600 brutul! Vin cam 1000 in mana... o sa va rupa cu munca de banii astia fiindca sunt foarte zgarciti, niste chitre ordinare!
Include si cazare? Probabil e dormitor comun, altcumva sa fii sigur ca o sa iti opreasca bani pe chirie, un 250 de euro acolo.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Super,eu spun ca merita, viel glück

| minrest a răspuns:

Mi se pare tare pentru inceput. In Germania e cel mai bine de emigrat.

| Jager a răspuns:

Te pune pe utilaje sau ce trebuie mai exact sa faci?

| abNb a răspuns:

E excelent salariul. Iti sugerez sa mergi.

| damanda1 explică:

Sa culeg fructele si sa le asortez

| damanda1 explică:

Merita de meritat normal. eu ma refeream daca credeti ca e teapa sau nu