| Park1Suin a întrebat:

anul acesta am frecventat scoala de arte plastice, si totodata am citit cateva carti in alte limbi.Anul viitor vreau sa fac altceva, doar ca nu stiu ce.Sa practic vreun sport? Sa citesc carti despre medicina? Sau altceva? Daca ati fi in locul meu, voi ce-ati face? Chiar vara aceasta, cu ce v-ati ocupa?

Astept raspunsurile voatre.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va fi de folos sa citesti mult. Dar si sportul este bun.

| mitikutzaa a răspuns:

Buna, anul viitor poti merge la dansuri, desigur daca iti placewinking de asemenea poti sa practici un sport anumit: tenis, baschet stiu eu...eu de exemplu vara aceasta vreau sa iau lectii de chitaraa, am decis cu prietena mea sa alergam in fiecare seara si in plus la asta vreau sa joc teniss...Succes, sper ca te-am ajutat happy
Opteaza pentru ceva ce-ti place :**
Funda?