| CoolBoy13 a întrebat:

asta nu chiar e o intrebare dar caut o persoană cu care să filmez pentru youtube.

skype: Alex Gamming

fundă celui care ma contactează primul.

reguli: trebuie să stii sa joci minecraft;
să ai un microfon cât de cât bun;
să fii de treabă

3 răspunsuri:
| Seigy a răspuns:

Salut eu am o comunitate numita "Minecraft News Romania" impreuna cu un coleg, daca vrei sa faci un canal de youtube cu minecraft facem o colaborare si vedem si asa avem de castigat multe vizuri si devenim mai populari poti sa ma contactezi pe skype:Blegu.Paul.99

| CoolBoy13 explică (pentru Seigy):

Am deja canal de youtube

a da si nu te pot contacta pe skype nu te gasesc numele tau e: Paul? sau Blegu Paul?

| fserjfnieu a răspuns:

Salut! Frate nu am microfonul foarte bun, dar daca vrei contacteaza-ma
skype: bogdan.toma83 si gasesti Bogdan Best 1
messenger:toma_bogdan38@yahoo.com si toma_anduta@yahoo.com