| alexionut45 a întrebat:

ce meserie este mai banoasa in cadrul armatei sau al politiei?

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

In cadrul armatei, dar ca sa reusesti ai nevoie de motivatie mai multa decat banii.

| AnaMarya10 a răspuns:

In cadrul armatei se castiga bine numai daca ai norocul sa pleci intr-o misiune daca nu ai norocul acesta vei avea parte la inceput de un salariu de cam 13 milioane. Sansele sa pleci intr-o misiune depind de unitatea unde te aflii. In plus depinde si de ce slujba anume ai in cadrul armatei. Sunt unii care nu fac mai nimic pentru a castiga banii acestia si altii care muncesc din greu.

| simo80 a răspuns:

Politia categoric