| Pufy12 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de zootehnie?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Zoo

| CattanyMihai778 a răspuns:

Daca ai inclinati si iubire mare de animale+sa te poti depolasa la ferme(mediul rural)da mergi, e frumoasa meseria si nu ai batati de cap ca ai treaba cu animalele, printre fermieri si tarani e placut sa lucrezi nu ai parte de nervii si stres ca si cand ai avea job in oras...

| SingPlicti a răspuns:

O parere buna.
invata bine (mult in afara cursurilor dar si in plus de ce-ti dau profii) caci e un domeniuu al viitorului. in cativa ani munca va fi prealuiata de masini dar nu si pentru inginerii in domeniu.