| Scoicaru_Eduard_M._1999 a întrebat:

Creez electro house si big room house in fl studio si am cateva melodii.
Cum as putea face contract sau sa iau legatura cu cei de la SPinnin Records sau alta casa de discuri?
Sau macar sa le trimit una din melodiile facute?

Funditaaa!

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Salut! Sunt 3 posibilitati sa ai contactezi sunt toate 3 trecute la rubrica contact la ei pe site:http://www.spinninrecords.com/contact/

| Scoicaru_Eduard_M._1999 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Pai da, dar nu îmi apare sa le trimit pe Facebook sau pe Youtube mesaj.Eu vreau sa le trimit melodiile.

2 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/SpinninRec/discussion Poti vorbi cu ei aici si ei ati vor spune cum sa le trimiti melodia