| anghelbogdan a întrebat:

Deci sunt din iasi si mai am un an si termin scoala, gimnaziul si ma duc la liceu si vreau un liceu in iasi in care sa am un profil uman sau ceva unde sa fie biologie, medicina ceva, ca stiti vreau sa dau undeva la medicina sunt foarte pasionat de medicina si vreau sa stiu daca este un liceu mai bun cu profil uman sau biologic in iasi

1 răspuns:
| Laurik99 a răspuns:

Cauta pe google e usor si iti vei alege tu ce liceu doresti! primesc funda?