| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Eu sunt in clasa a XI-a pe profil mate-info intensiv. Deocamdata sunt indecis ce facultate sa urmez in asa fel incat atunci cand o termin sa pot gasi si un loc de munca. Idei ceva? Atunci cand spuneti facultatea va rog sa precizati si specializarea/sectia gen: Politehnica-Automatica.

Răspuns Câştigător
| 1234avg a răspuns:

Eu cred ca sunt 2 meserii unde poti avea sanse sa gasesti de lucru si sa si castigi...medicina si cariera militara, Doar ca trebuie sa inveti mult, mai ales la medicina si sa iti si placa happy