| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

In ce tara se castiga bine ca tehnician operator de calculatoare.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Elenana a răspuns:

In Anglia poti castiga si pana la 10.000 de lire lunar depinde si compania la care lucrezi de exemplu CISCO unde se castiga foarte bine, mult succes!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Spania, Anglia, S.U.A!winking

| marin81 a răspuns:

In toate tarile Uniunii Europene, acuma depinde de ce experienta ai si ce limbi stii, totusi incearca in Belgia, Franta sau Anglia

| AlinaMoisescu a răspuns:

Eu am auzit pe cineva ca in Anglia castiga foarte mult, in jur de 2000 lire