| Ciprian996 a întrebat:

Salut tpu.mam gandit sa imi fac pe viitor un bar la mine acasa, nici prea mare dar nici prea mic.dar ce ma intereseaza este. ce imi trebuie sa pot vinde la barul meu? si cui trebuie sa ii fac acte de propietar de bar?, Stie cineva cam cate acte ar trebui sa fac pentru al deschide si sa pot vinde? vreau sa-l fac "AF" afacere familiara.

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Autorizatie speciala de la primarie pentru a putea vinde bauturi alcoolice

| Ciprian996 explică:

Nu imi trebuie curs de calificare de barman?