| cezar9999 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste locuri de munca la care trebuie sa lucrezi la calculator orice dau funda caremi spune peste 2 joburi

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Operator Pc, contabilitate, jurnalism, programator, proiectant.

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Poi da, video chatu, fluturi furtunu la fufe de 15 ani. Sau daca esti fata... ah pai le arati ce are gajica la ea si una doua scoate arabu banu'.

Ia sa vezi, banoasa banoasa, nu te atinge nimeni.

Fa ca mine. Ah si vreau si 2% din vanzari, ca doar ti-am dat ideea, sa fiu tigan pan' la sfarsit.

| Resurrection a răspuns:

Operator,Grafician,contabil,etc

Bafta!

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Te ajut eu cu urmatorul site: www.munca-la-domiciliu.com

Aici vei putea gasi mai mult de 2 joburi online:

http://www.munca-la-domiciliu.com/scriitor-de-continut.html - Scriitor de continut

http://www.munca-la-domiciliu.com/castiga-bani-din-sondaje-online.html - Bani din sondaje online

http://www.munca-la-domiciliu.com/vanzare-fotografii-online.html - vanzarea fotografiilor pe internet

Si acestea sunt doar cateva exemple.

| Alexandru98 a răspuns:

Http://ro.jobrapido.com/? w=computer&r=auto&utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=ADWORDS_RO_JOB_SEARCH&utm_agid=5922389531&utm_kwid=45785412971

du-te mai bine in afară, dac- vrei un trai mai bun

| UnCorpSanatos a răspuns:

"Scriitor" de articole si advertoriale
cea mai simpla cale ar fi ddjobs.ro
sau
Iti faci un site si castigi bani din reclamele de la diferite firme gen Adsense, Etarget etc.

| taviyamato2 a răspuns:

Operator call center big grin

| DjFlood a răspuns:

Operator Sala internet.Contabil.Programator.sunt multe.service pc-uri.