| IPlayMonstah a întrebat:

Va rog sa-mi dati niste sugestii de nume pentru canalul meu de youtube.Sa fie un nume cît mai simplu dar interesant si de folos.Mersi tuturor ce m-au ajutat.

Răspuns Câştigător
| Quiin a răspuns:

PlayHard
Monstah.
GunHard
RaZoR
RaZzOr
RaZzEr
RaZeR
ProXtreMm
MadrYx
SiNNNeR
W0lf
w0lfUsedTvalone
Welsh
Id0l
InNN

4 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Numele pentru userul canalului de youtube, trebuie sa fie numele tau personal, sau. daca vrei ceva mai "neobisnuit" sa reflecte ceea ce faci.

| evo22 a răspuns:

Vasilica 2014 merge? big grin Ce canal de youtube? Ce videoclipuri vei posta? Faci review-uri la masini, farse, tutoriale? In ce domeniu.IT,Sport,muzica,divertisment? E ca si cum ai intreba "Ma marit anul asta?"...Citeste de 3x intrebarea inainte de a o posta.

| IPlayMonstah explică:

Videoclipurile constau in minecraft si diferite.Am uitat sa jestionez ca ma numesc Alex poate vreun nume cu Alex îmi sugestionati

| IPlayMonstah explică:

Vreau ceva neobisnuit