| MotanAndrei a întrebat:

Vreau sa ma angajez, fac 17 ani luna viitoare si sunt din Buzau! Ce job imi sugerati? Impartit pliante? Spalatorie auto? Cu cine sa vorbesc pentru angajare? Vreau detalii. Cele mai bune detalii, primeste funda+vot+un porc la craciun.

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Uita-te in ziare si cerceteaza unde te-ai potrivi tu tongue! (unde te-ai descurca)

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Cioban! laughing glumeam. In zilele noastre se cauta informatica. Deci daca te descurci dai bataie! tongue

| MotanAndrei explică (pentru j1NNNx):

laughing ma pricep in informatica, da uitam sa specific : pe timp de vara, vreau sa ma angajezlaughing

| marin81 a răspuns:

I terminat scoala sau job de vara? Pentru vara e bun si la spalatorie, chiar mai bine ca si la pliante/ Eu le-am facut pe ambele, vara e mai bine la spalatorie/ pentru angajare, mergi direct la patronul spalatoriei si i zici problema ta, sau te uiti prin ziarele locale si suni