| Uricanez a întrebat:

Salut, Unde pot gasi niste tutoriale Photoshop in romana? pe youtube m-am saturat cat am cautat si nu am gasit nimic concret. M-ar interesa niste tutoriale bazate pe infrumusetare..., netezirea pieli, inbunatatirea calitati a imagini si asa mai departe.

3 răspunsuri:
| ValentinCN a răspuns:

Niste tutoriale foarte buna pentru ce iti trebuie gasesti in categoria: http://lectii-photoshop.com/lectii-photoshop/lucru-cu-fotografii-imagini/
Atat in categoria data, cat si in altele poti gasi sfaturi pentru infrumusetare, netezilea pielii, imbunatatirea calitatii etc!