| lucianos222 a întrebat:

Salut,voi ce imi spuneti?, sa ma inscriu la cursuri de orga? Se castiga bine din asta? Pot ajunge undeva? Astept raspunsuri.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice faci trebuie sa faci din placere, nu pentru bani..banii vin in timp

| Spitz10 a răspuns:

Daca vrei sa stii unde se castiga...nu nu se castiga, poti sa o faci din pasiune dar nu poti sa le vinzi oamenilor ceva ce nu se vinde.De ajuns, ai putea sa ajungi dar nu duparte, cauta sa faci ceva mai modern, chitara etc.

| lucianos222 explică:

Dar cu chitara?

| QchiuQ a răspuns:

Eu zic sa te inscri daca ai destul timp liber, nu lasa scoala pe al2-a loc si oricum... daca nu ajungi nicaieri cu orga canti din placere...i fain